box-shadow1   box-shadow1  box-shadow1

                                 KARIÉRA

IGTT a.s., prestižní společnost se zaměřením na strojírenství a zkušebnictví pneu,
součást nadnárodního koncernu, se sídlem ve Zlíně – Loukách,
přijme do trvalého pracovního poměru pracovníky těchto profesí:

Frézař – obsluha CNC stroje

Místo pracoviště: Šternberská 446, Zlín – Louky
Plat: 130 – 190 Kč/hod.
Pracovní poměr: práce na plný úvazek (37,5 hod/týden)
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Směnnost : 2 směnný provoz

IGTT a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející firmou, která se zabývá výrobou technicky nejsložitějších a nejnáročnějších segmentových i půlených vulkanizačních tvárnic pneu na všechny typy vozidel. Tyto formy a membránové tvárnice jsou dodávány předním světovým výrobcům pneu. IGTT a.s. je součástí skupiny Trelleborg.

Náplň práce:
– obsluha 5-ti osé frézky v kusové a malosériové výrobě bez nutnosti tvorby CNC programů
– upnutí a vyrovnání dílce, seřízení nástrojů

Požadujeme:

– vyučení v oboru
– znalost řídícího systému HEIDENHAIN výhodou
– samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav
– praxe nutná

Nabízíme:

– práci ve stabilní firmě
– 13. plat
– bonusy/prémie při pracovních a životních jubileích
– příspěvek na penzijní připojištění
– stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování
– dovolená 5 týdnů
– vzdělávací kurzy, školení
– příspěvek na sport/kulturu/volný čas
– firemní akce

Nástup ihned nebo dle dohody.
Zájemci se mohou hlásit u p.Zámoravce na e-mail: zamoravec@igtt.cz, tel. 605234685

firma01mfirma02mfirma03mmapa1mmapa2m
Institut gumárenské technologie a testování, a.s. IGTT, a.s.,  Šternberská 446, Louky, 763 02 Zlín
Česká republika

Rubber technology and testing institute, PLC / Исследовательский институт резиновых  технологий, AO hit

Back to Top