box-shadow1   box-shadow1  box-shadow1

                                 KARIÉRA

IGTT a.s., prestižní společnost se zaměřením na strojírenství a zkušebnictví pneu,
součást nadnárodního koncernu, se sídlem ve Zlíně – Loukách,
přijme do trvalého pracovního poměru pracovníky těchto profesí:

IGTT a.s. Zlín vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení pracovního místa

Vedoucí obchodního oddělení

Požadavky:
– SŠ/VŠ vzdělání
– Výborná znalost AJ podmínkou, znalost RJ výhodou
– Znalost práce s PC (výhodou znalost SAP)
– Znalosti v oblasti strojírenství, čtení technických výkresů, apod. výhodou
– Řidičský průkaz sk. B výhodou
– Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:
– Vedení obchodního oddělení (kolektiv 2-3 zaměstnanců)
– Komunikace se zákazníky a dodavateli
– Příprava cenových nabídek, smluv, zahraniční služební cesty

Nabízíme:
– Práci na zodpovědné pozici ve stabilní a trvale rostoucí firmě, která je součástí mezinárodního koncernu
– Příjemné pracovní prostředí
– Řadu výhod v rámci sociálního programu dle uzavřené kolektivní smlouvy – 13. plat, týden dovolené navíc, podnikové stravování, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na penzijní připojištění, a další
– Mzda po zapracování 30000 – 45000 Kč

Místo výkonu práce: Zlín – Louky.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Své písemné přihlášky se stručným životopisem zasílejte nejpozději do 15. 12. 2017 na personální oddělení, IGTT a.s., Šternberská 446, 763 02 Zlín, nebo e-mailem na: eliska.vyskocilova@igtt.cz

STŘEDISKO STROJÍRNA

Vrtař kovů – nástrojař

Stručný popis pracovní činnosti:
– ruční vrtání otvorů do průměru 6mm
– temování, začisťování, řezání závitů
– práce spojené s výrobou a údržbou lisovacích gumárenských forem.

Požadovaná kvalifikace:
– USO-VYU

Požadovaná doba praxe:
– praxe v oboru vítána

Speciální požadavky:
– samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
– dobrý zdravotní stav

Pracovní doba – směnnost:
– dvojsměnnost

Datum nástupu:
– dle dohody, ihned

Mzdové podmínky:
– při nástupu: 110,- Kč/hod.
– po zapracování: 150,- Kč/hod.

Frézař – obsluha CNC frézky

– obsluha frézky CNC, bez nutnosti tvorby programů,
– seřízení a výměna kusů
– výměna a korekce nástrojů,

– USO-VYU

– praxe v oboru nutná

– trojsměnnost

– při nástupu: 140,- Kč/hod.
– po zapracování: 180,- Kč/hod.

Své písemné přihlášky se stručným životopisem zasílejte na personální oddělení, IGTT a.s., Šternberská 446, 763 02 Zlín, nebo e-mailem na: eliska.vyskocilova@igtt.cz

STŘEDISKO LABORATORNÍ ZKUŠEBNA PNEUMATIK

IGTT a.s. Zlín vyhlašuje interní výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Zkušební technik laboratorní zkušebny pneumatik IGTT a.s.

– montáž a demontáž zkoušených pneumatik
– obsluha zkušebních strojů
– vyhodnocování výsledků zkoušek
– práce dle zvláštního harmonogramu

Požadujeme:
– SŠ vzdělání technického směru
– zdravotní způsobilost,
– praxe v příbuzném oboru vítána
– znalost práce na PC – MS Office
– samostatnost, odpovědnost, důslednost, přesnost, komunikativnost
– řidičský průkaz skupiny B, znalost angličtiny vítána

Nabízíme:
– odpovídající mzdové ohodnocení
– výhody sociálního programu Kolektivní smlouvy
– možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce:
Zlín – Louky.

– nástup možný ihned nebo po dohodě

Své písemné přihlášky se stručným životopisem zasílejte do 12.1.2018 na personální oddělení, IGTT a.s., Šternberská 446, 763 02 Zlín nebo e-mailem na: vyskocilova@igtt.cz

firma01mfirma02mfirma03mmapa1mmapa2m
Institut gumárenské technologie a testování, a.s. IGTT, a.s.,  Šternberská 446, Louky, 763 02 Zlín
Česká republika

Rubber technology and testing institute, PLC / Исследовательский институт резиновых  технологий, AO hit

Back to Top